مدرسه علمیه الزهرا همدان
 
  خانه آخرین مطالب لینک دوستان تماس با ما  

   
شهریور 1398
شن یک دو سه چهار پنج جم
 << <   > >>
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          


جستجوآمار

 • امروز: 31
 • دیروز: 10
 • 7 روز قبل: 88
 • 1 ماه قبل: 480
 • کل بازدیدها: 62329
 • تبلیغات

 • پیشنهاد مطلب منتخب
 • مدیریت وبلاگ با اپ کوثربلاگ
 • راهکارهای افزایش بازدید وبلاگ


 •   پیاده روی بزرگ نسل ظهور...   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی  تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) از برگزاری نشست فعالان فرهنگی فرماندهی سپاه ،خبر داد.

  خرازی در این باره گفت : در دیدار فعالان فرهنگی با مسئولین بسیج و فرماندهان پایگاهها،فرمانده سپاه ناحیه همدان جناب سرهنگ علی بقایی، از برگزاری همایش پیاده‌روی 10 هزار نفری «نسل ظهور» ویژه بانوان در روز اول اردیبهشت خبر داد و عنوان کرد: این مراسم با شعار «ما نسل ظهوریم، اگر برخیزیم»،  از ساعت 9 صبح از بقعه متبرکه شاهزاده حسین تا میدان قائم همدان برگزار می‌شود.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت  [چهارشنبه 1398-01-28] [ 01:05:00 ب.ظ ]

    #من هم یک سپاهی ام...   ...

  بسمه تعالی

  گزارش برگزاری تجمع طلاب حوزه علمیه همدان در حمایت از سپاه پاسداران ودر اعتراض به اقدام اخیر آمریکا     98/01/25

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء (س) همدان از برگزاری تجمع اعتراض آمیز خواهران و برادران طلبه در اعتراض به بد عهدی آمریکا نسبت به تعهدات برجام  خبر داد.

  خانم خرازی در این باره گفت: با استناد به سخنان مقام معظم رهبری که سپاه پاسداران را مصداق آیه «الم تر کیف ضرب‌اللَّه مثلا کلمة طیّبة کشجرة طیّبة اصلها ثابت و فرعها فی السّماء تؤتی اکلها کلّ حین باذن ربّها» می دانند. بیانات مقام معظم رهبری در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان دهنده نقش اثرگذار این نهاد انقلابی در عرصه های مختلف است. جمعی از طلاب خواهر و برادر با لبیک به مقتدای خویش با تجمع در مدرسه مرحوم آخوند همدانی (ره) اعتراض خود را مبنی بر اقدام اخیر آمریکا دراعلام تروریسم بودن سپاه پاسداران ،اعلام نمودند.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 12:51:00 ب.ظ ]

    به یاری هموطنان سیل زده بشتابیم...   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه  علمیه الزهراء (سلام الله علیها )همدان  سرکار خانم خرازی ازجمع آوری و بسته بندی کمکهای خواهران این مدرسه برای سیل زدگان خبر داد.

  خرازی در این باره گفت: در پی حادثه تلخ سیل که موجب جان باختن و زخمی شدن تنی چند از هم وطنان عزیز، شجاع و غیور در چند استان کشور عزیزمان شد ، موجی از غم و اندوه را درآغازین روزهای سال جدید،در ایران اسلامی رقم زده و  سبب تألم و تأثر شدید گردید.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 12:47:00 ب.ظ ]

    گفتمان انقلابی با موضوع تربیت نسل انقلابی مدرسه علمیه الزهراء (س)   ...

  بسم الله الرحمن الرحیم

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) از برگزازی نشست انقلاب اسلامی و تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم شهیدان فانوسی و زارع الوانی ، در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت: با هدف آشنایی خواهران طلبه ،در تربیت نسل انقلابی و نیز ارائه الگوهای شاخص در همسران شهدا، روز سه شنبه 30/11/97  باحضور خانم دکتر منصوره معصومی اصل، مدیر موسسه قرآنی وفرهنگی بیت النور استان البرز،نشست گفتمان انقلابی با موضوع تربیت نسل انقلابی در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و تجلیل از همسران شهدای مدافع حرم _ شهید زارع الوانی و شهید فانوسی_ ،در مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها همدان برگزار گردید.

  ادامه »

  موضوعات: فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت  [چهارشنبه 1397-12-15] [ 03:58:00 ب.ظ ]

    گزارش برگزاری نشست بصیرتی باحضور رییس مجمع جهانی نهج البلاغه خوانی   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها) از برگزاری نشست خواهران مبلغ و طلبه این مدرسه با حجت الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع،رییس مجمع جهانی نهج البلاغه خوانی،در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت : به منظور آشنایی بیشتر خواهران  حوزوی با فعالیتهای انجمن نهج البلاغه خوانی و در راستای تشویق و ترغیب آنان به این امر مهم ، روز پنجشنبه 1/12/97 نشستی با حضور بیش از یکصد و بیست نفر از طلاب و دانش آموختگان در این مدرسه برگزار شد . در این نشست که شش ساعت به طول انجامید حجت الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع ، با بیان بخشی از بیانبه گام دوم انقلاب اسلامی برای ایجاد فرصت طلایی خدمت به انقلاب ،خاطر نشان کرد : طلاب همان طور که در گام اول پیشتاز بودند ،  باید در گام دوم هم بیشترین همت خود را به کار گیرند و همین جایگاه باعث شده است تا مورد هجوم دشمنان قرار بگیرد.

  ادامه »

  موضوعات: فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 03:45:00 ب.ظ ]

    گزارش بازدید...   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) از بازدید دانش آموزان دختر دبیرستان فجر شاهد خبر داد.

  در آغازین روزهای هفته گرامیداشت مقام زن از دانش آموزان  دبیرستان فجر شاهد جهت آشنایی و بازدید از توانمندیهای خواهران طلبه دعوت بعمل آمد.

  خرازی گفت : با هدف آشنایی دانش آموزان در مقطع دبیرستان با محیط مدرسه علمیه و ترغیب آنان به ثبت نام و شرکت در حوزه ،با هماهنگی مدیر مدرسه فجر شاهد سرکار خانم خجسته و مربی پرورشی سرکار خانم حجه فروش، بازدیدی از واحدهای مختلف بعمل آمد.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 03:40:00 ب.ظ ]

    برگزاری سیر مطالعاتی خواهران کادر و معاونین در ایام دهه فجر   ...

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها از برگزاری سیر مطالعاتی خواهران کادر و معاونین در ایام دهه فجر در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت: انقلاب اسلامی، امسال نه در شرایط عادی بلکه در مسیری پر از موانع به چهل سالگی می‌رسد، رهبر معظم انقلاب با تدبیر و حکمت این موانع را از سر راه انقلاب برداشتند و با وجود توطئه‌های دشمنان، انقلاب اسلامی عظمت خودش را به رخ دنیا می‌کشد.برگزاری برنامه ها و مناسبت های انقلابی یک عبادت بزرگ محسوب شده که زمینه ساز برافراشته ماندن پرچم اسلام و ولایت فقیه می شود.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت  [چهارشنبه 1397-11-24] [ 02:23:00 ب.ظ ]

    برگزاری نشست فاطمی (سلام الله علیها )...   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها) از برگزاری نشست فاطمی  (سلام الله علیها ) در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت: اهمیت و ضرورت بزرگداشت ایام فاطمیه با توجه به شبهه افکنی دشمنان تشیع نسبت به ولایت و شهادت حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) امری است که توجه به آن لازم به نظر می‌رسد. برای بررسی موضوعاتی از این دست  و نیز نهادینه شدن سیره فاطمی در جامعه ، نشست بصیرتی فاطمی با موضوع ، تعظیم شعائر فاطمی سلام الله علیها ،راهکارها ،آثار و برکات ، روز سه شنبه 16/11/96 در مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها )برگزار گشت.

   در این نشست که با حضور پر شوریکصد و پنجاه نفر از خواهران طلبه، مبلغان ،اساتید و همکاران برگزار گشت ، حجت الاسلام و المسلمین علی تکلو از اساتید موسسه خاتم النبی (ص) قم به ایراد سخن پرداخت.

  ادامه »

  موضوعات: فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 02:13:00 ب.ظ ]

    گزارش عملکرد مدرسه علمیه الزهرا (س) همدان در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها همدان خانم خرازی از برگزاری برنامه ها ی متنوع فرهنگی در ایام الله دهه فجر ،در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین انقلابها در تمامی ادوار تاریخی می‎باشد. زیرا علاوه بر آنکه ماهیت یک رژیم را پس از 2500 سال حاکمیت مطلقة شاهنشاهی تغییر داد، موجب بارور شدن معنویت و دین در میان تودة مردم شد. این انقلاب که به تأسیس نظام جمهوری اسلامی و به عبارتی حکومت اسلامی منجر شد، باعث وحشت و دلهره در میان سردمداران طاغوت در سر تا سر عالم شد، تا جائی که «جان بولتون»، نماینده اسبق آمریکا در سازمان ملل متحد در نشست گروهک تروریستی از لفاظی‌‌های خصمانه دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا علیه ایران استقبال کرد و گفت که انقلاب اسلامی ایران نباید به جشن چهل‌سالگی‌اش برسد.

  ادامه »

  موضوعات: فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت   [ 02:10:00 ب.ظ ]

    گزارش فعالیت...   ...

  بسمه تعالی

  معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها)همدان از برگزاری کارگاه دو روزه سبک زندگی قرآنی در این مدرسه خبر داد.

  خرازی در این باره گفت : سبک زندگی نشان دهنده میزان نفوذ یک نظام، فرهنگ و تمدن در متن جامعه است و تمام تمدن ها و نظام های فکری برای حفظ بقای خود تلاش می کنند تا یک سبک زندگی مشخصی به مردم ارائه دهند،  زیرا تا یک نظام به سبک زندگی تبدیل نشود ،آرمان هایش اجرا نخواهد شد . این سبک نشان دهنده میزان حضور ارزش های جامعه در رفتارها است.

  خرازی در ادامه ، ضمن تبیین اهداف این کارگاه  گفت: با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، کارگاه  دو روزه (12 ساعت) سبک زندگی قرآنی  با حضور یکصدو پانزده نفر از خواهران مبلغ،دانش آموخته،و طلاب در 21 و 22 آذرماه در این مدرسه برگزار گردید.

  ادامه »

  موضوعات: در کوچه های تقویم, فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت  [دوشنبه 1397-09-26] [ 05:00:00 ب.ظ ]


    خانه آخرین مطالب لینک دوستان تماس با ما  

   
   
  حوزه علمیه الزهرا( سلام الله علیها )همدان ازقدیمی ترین حوزه علمیه خواهران استان می باشد که درسال 1360 به همت روحانی فرهیخته حجت الاسلام و المسلمین مروج تاسیس گردید و سالیان سال پناهگاه خانوادهای طالب معرفت و فرزندان آن ها بوده است و می باشد . پذیرش در حوزه علمیه خواهران الزهراء(سلام الله علیها) در مقطع تحصیلی سطح 2 ( کارشناسی ) طبق شرایط مصوب حوزه های علمیه خواهران سراسر کشورمی باشد. آدرس: همدان خیابان شهدا کوچه مرحوم آخوند (ره) مدرسه علمیه الزهرا(سلام الله علیها) تلفن تماس:32520255-08132515668