معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهراء (سلام الله علیها) از دیدار و دلجویی نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان جناب آیت الله شعبانی و مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان،حجت الاسلام فاضلیان و جمعی از مسئولین  از خواهرمضروب طلبه آمر به معروف خبر داد.

خرازی در این باره گفت:در آستانه ماه محرم و عزاداری سید آمران به معرف و ناهیان از منکر،یکی از خواهران طلبه مدرسه علمیه الزهراء( سلام الله علیها) ،در یکی از میادین اصلی شهر ،هنگامی که بدلیل پوشش نامناسب یکی از مسافران به ایشان تذکر دادند ،با ضرب و شتم هنجار شکنان مواجه شده و براثر شدت جراحات روانه بیمارستان شدند.

ادامه مطلب :

به همین دلیل به جهت دلجویی و تفقد از این بانوی طلبه مبلغ، نماینده ولی فقیه در استان آیت الله شعبانی ،مدیریت محترم مدارس علمیه خواهران جناب حجت الاسلام فاضلیان بهمراه معاونین ، حجت السلام و المسلمین نظیری مدیریت سازمان تبلیغات و جناب آقای بیات دبیر شورای هماهنگی ، سرکار خانم به نشان  مسئول پایگاه خواهران بسیج طلاب ،رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر جناب آقای نادری ،مدیریت مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها بهمراه معاونین و معاون فرهنگی موسسه آموزش عالی حوزوی فدک ، و … به دیدار ایشان رفتند.

در این دیدار، نماینده ولی فقیه ضمن پرس و جو از احوال این بانوی مبلغه ، شرح واقعه را جویا شده و با ابراز تاسف و همدردی با خانواده ایشان بر اجرای صحیح قانون و رسیدگی به دادخواهی آنان تاکید نمودند.

در ادامه حجت الاسلام فاضلیان با تحسین عملکرد این طلبه مومنه اشاره کردند :فعالیتهای فرهنگی متدینین و آمران به معروف عقده بزرگی برگلوی دشمنان اسلام نشانده است .بطوریکه با خط دهی و ساماندهی زنان بد حجاب سعی بر کمرنگ شدن شعائر دین را دارند.

ایشان در ادامه با تاکید بر ادامه راه این بانوی طلبه افزود : ما تا سر حد جان به وظایف خود عمل کرده و در حمایت از اجرای قانون امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با هنجار شکنان اجتماعی هر اقدامی را انجام خواهیم داد.

                                                                                         

 

موضوعات: در کوچه های تقویم, 30یاسی  لینک ثابت[سه شنبه 1398-06-12] [ 11:24:00 ق.ظ ]