معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها از برگزاری سیر مطالعاتی خواهران کادر و معاونین در ایام دهه فجر در این مدرسه خبر داد.

خرازی در این باره گفت: انقلاب اسلامی، امسال نه در شرایط عادی بلکه در مسیری پر از موانع به چهل سالگی می‌رسد، رهبر معظم انقلاب با تدبیر و حکمت این موانع را از سر راه انقلاب برداشتند و با وجود توطئه‌های دشمنان، انقلاب اسلامی عظمت خودش را به رخ دنیا می‌کشد.برگزاری برنامه ها و مناسبت های انقلابی یک عبادت بزرگ محسوب شده که زمینه ساز برافراشته ماندن پرچم اسلام و ولایت فقیه می شود.

ادامه مطلب :

معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها افزود: گرامیداشت دهه مبارک فجر و مناسبت های انقلابی ریشه در آموزه های قرآنی دارد.خداوند متعال در قرآن کریم تعظیم شعائر دینی را نشان دهنده تقوای دل ها دانسته و این امر ضرورت بزرگداشت مراسم های انقلابی و دینی را به ما یادآور می شود.

از این رو مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها با حضور خواهران همکار اقدام به برگزاری سیر مطالعاتی در مورد اهداف انقلاب و دستاوردهای آن نمود .

در این برنامه ضمن آشنایی با کتب مربوط به انقلاب و اتفاقات آن دوره و اهداف و عملکرد و دستاورد انقلاب اسلامی، چند صفحه از برخی از این کتب مطالعه شد.

 

موضوعات: در کوچه های تقویم, فرهنگی, فعالیت های فرهنگی مدرسه  لینک ثابت[چهارشنبه 1397-11-24] [ 02:23:00 ب.ظ ]